Historia

Modero Inwestycje swoją działalność rozpoczęło w 2016 w oparciu o doświadczanie marki Modero Architekci działającej od 2009r. Modero Inwestycje jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku i Inwestorów na usługę komplementarną: od wyboru inwestycji poprzez projekt i realizację, aż do przekazania kluczy.

Dlaczego my?

Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy setki projektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Posiadamy doświadczenie oraz ugruntowaną fachowa wiedzę. Współpracujemy ze specjalistami.

Doświadczenie

Od 2009r. świadczymy usługi związane z projektowaniem i wspomaganiem procesów inwestycyjnych. Dla naszych klientów projektowaliśmy, koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy budowy obiektu mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

Nasi klienci

Nasi klienci to osoby fizyczne, firmy i przedsiębiorstwa prywatne, firmy i przedsiębiorstwa publiczne oraz instytucje publiczne. Ofertę dedykujemy Inwestorom szukającym procesjonalnej pełnej usługi gwarantującej bezpieczeństwo i optymalizację kosztów.

Jesteśmy ze Śląska

Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast aglomeracji.Zespół specjalistów i partnerów, który oddajemy do Państwa dyspozycji zdobywał doświadczenia przy realizacji wielu prestiżowych inwestycji w całej Polsce. 

tel. +48 32 230 13 18

e-mail: biuro@modero.com.pl

Modero Inwestycje

ul. Paulińska 1/1, 44-100 Gliwice