Oferujemy pomoc Inwestorom, którzy chcą ulokować swój kapitał w nieruchomościach gruntowych lub obiektach budowlanych. Od 2009r. z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg projektów architektoniczno – budowlanych. Doświadczenie zdobyte przez ten czasu wraz z potencjałem osobowym którym dysponujemy chcemy dedykować Inwestorom szukającym długoterminowego partnera biznesowe oraz bezpiecznych i rentownych inwestycji. Przy wspołpracy nadrzędną zasada jest zaufanie, skuteczne zarządzanie i doskonalenie organizacji, które mają być gwarantem dla najtrudniejszych przedsięwzięć i spełniać ich wysokie jakościowo standardy.

Koncepcja

Opracowywane przez nas analizy i projekty koncepcyjne dają odpowiedz na pytanie o opłacalność inwestycji i stanowią podstawę do dalszych rozważań.

Wizualizacje

Fotorealistyczne wizualizacja obrazują potencjał inwestycji. Pomagają również pozyskać Inwestorów i kapitał.

Projekt

Opracowujemy wielobranżowe projekty koncepcyjne, do pozwolenia na budowę PB oraz projekty wykonawce PW wykorzystując najnowsze oprogramowanie 3D.

Koordynacja

Koordynację inwestycji rozpoczynamy na etapie projektu. Sprawdzamy projekt celem wyeliminowania nieścisłości. Koordynujemy budowy dbając o efektywność.

Rozwój

Wraz z Inwestorami poszukujemy nowych rozwiązań i możliwości inwestowania kapitału w rynek nieruchomości. Ciągłe poszukiwania i rozwój to nadrzędna zasada naszej strategii.

Poznaj nasz sposób myślenia

Inwestowanie w nieruchomości  jest jedną z najpewniejszych inwestycji. Dywersyfikacja środków, współpraca ze specjalistami jest gwarantem długoterminowego sukcesu finansowego.
Gliwice

Edison Park

Edison Park to obiekt biurowo – usługowy zlokalizowany pomiędzy centrum starego miasta a Gliwicką podstrefą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesny projekt inwestycji EDISON PARK wpisuje ją we współczesne standardy estetyczne odpowiednie dla budynku przeznaczonego pod prężnie rozwijający się biznes oraz komfort i jakość pracy. Prostata i minimalizm bryły, materiałów i funkcji obiektu wpłyną na prestiż i wizerunek Inwestora.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy

Co zyskujesz?

+ Korzyść nr 1

Modero inwestycje to partner ceniący wysoki poziom etyki biznesowej, który jest gwarantem długotrwałej współpracy i obopólnego rozwoju.

+ Korzyść nr 2

Jakość, bezpieczeństwo i zyskowność to główne wartości naszej strategii - skorzystaj z nich również Ty.

+ Korzyść nr 3

Dostęp do wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie.

+ Korzyść nr 4

Wsparcie merytoryczne i techniczny na każdym etapie realizacji inwestycji.

Masz pytania? Zadzwoń!

32 230 13 18

Skontaktuj się z nami