Projektujemy nowoczesne obiekty z prostym i logicznym układem funkcjonalnym. Projekty architektoniczno-budowlane realizujemy w oparciu o dialog z Klientem poszukując rozwiązań indywidualnych i nietuzinkowych. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam  na optymalizację rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych wpływających na koszty inwestycji przy zachowaniu walorów estetycznych i użytkowych.

Koncepcja

Opracowujemy analizy chłonności działek oraz projekty koncepcyjne w oparciu o normatywy i dialog z klientem. Nasze projekty wspomagają procesy decyzyjne.

Wizualizacje

Na potrzeby reklamy i marketingu przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje i animacje, a dla wymagających Klientów wirtualne spacery.

Projekt

Realizujemy projekty architektoniczno-budowlane od koncepcji poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, dokumentacje wykonawczą aż koordynacje i nadzory na budowie.

Koordynacja

Czuwamy nad sprawnym przebiegiem inwestycji, świadcząc usługi nadzoru i kierowania budową.

Rozwój

Dbamy aby nasze działania przyczyniały się do zrównoważonego rozwoju, aby inwestycja była rentowna i wpływała pozytywnie na rozwój Inwestora.

Poznaj nasz sposób myślenia

Modero Inwestycje to interdyscyplinarny zespół, który zrzesza kompetencje. Realizuje dobrą architekturę z inżynierska precyzją. Kreatywny i doświadczony personel ma za zadanie zapewnić wyjątkową i bezpieczną inwestycję. Podnoszenie swoich kompetencji i pozyskiwanie nowych umiejętności to jedne z głównych celów firmy. Zespół wyróżnia długoletnie doświadczenie na rynku inwestycji, elastyczność oraz kreatywne spojrzenie na stawiane nim problemy.
Gliwice

Edison Park

Edison Park to obiekt biurowo – usługowy zlokalizowany pomiędzy centrum starego miasta a Gliwicką podstrefą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesny projekt inwestycji EDISON PARK wpisuje ją we współczesne standardy estetyczne odpowiednie dla budynku przeznaczonego pod prężnie rozwijający się biznes oraz komfort i jakość pracy. Prostata i minimalizm bryły, materiałów i funkcji obiektu wpłyną na prestiż i wizerunek Inwestora.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy

Co zyskujesz?

+ Korzyść nr 1

Dostęp do doświadczonych architektów i inżynierów branżowych.

+ Korzyść nr 2

Długotrwałą współpracę biznesową opartą na klarownych zasadach i zaufaniu.

+ Korzyść nr 3

Gwarancje bezpiecznej inwestycji.

Masz pytania? Zadzwoń!

32 230 13 18

Skontaktuj się z nami