Naszym celem jest ścisła i długoterminowa współpraca z firmami budowlanymi. Wspieramy firmy w uzyskaniu zlecenia poprzez wspólne ofertowanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Nasza pracowania projektowa wykonuje analizy możliwości zabudowy, projekty koncepcyjne i wizualizacje wspomagające ofertę. Na etapie realizacji optymalizujemy przyjęte rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe zachowując przy tym wizerunek i standard obiektu.

Koncepcja

Projekty koncepcyjne wspomagają oferty firm budowlanych, które realizują zlecenia w formule "zaprojektuj i wybuduj".

Wizualizacje

Opracowane przez nas fotorealistyczne wizualizacje, animacje czy też wirtualne spacery pomagają zrozumieć inwestycję, i w znacznej mierze przyczyniają się do sukcesu sprzedażowego.

Projekt

Opracowujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze wraz z niezbędnymi uzgodnieniami formalno-prawnymi.

Koordynacja

Świadczymy usługi Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru oraz koordynujemy budowy. Dbamy o terminowość i poprawność wykonana prac budowlanych.

Rozwój

Z firmami budowlanymi wypracowujemy wspólne standardy wspołpracy i dbamy o obustronny rozwój pozyskując nowe, wyzywające zlecenia.

Poznaj nasz sposób myślenia

Sukces inwestycji zależy od ludzi, który posiadają doświadczenie, ugruntowaną fachową widzę i odpowiednie narzędzia. Zespół Modero Inwestycje ma to!
Gliwice

Edison Park

Edison Park to obiekt biurowo – usługowy zlokalizowany pomiędzy centrum starego miasta a Gliwicką podstrefą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesny projekt inwestycji EDISON PARK wpisuje ją we współczesne standardy estetyczne odpowiednie dla budynku przeznaczonego pod prężnie rozwijający się biznes oraz komfort i jakość pracy. Prostata i minimalizm bryły, materiałów i funkcji obiektu wpłyną na prestiż i wizerunek Inwestora.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy

Co zyskujesz?

+ Korzyść nr 1

Długotrwała współpraca biznesowa oparta na klarownych zasadach i zaufaniu.

+ Korzyść nr 2

Dostęp do wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie.

+ Korzyść nr 3

Nowe narzędzia i usługi wpływające na rozwój Twojego biznesu.

+ Korzyść nr 4

Wsparcie merytoryczne i techniczny przy realizacji inwestycji.

Masz pytania? Zadzwoń!

32 230 13 18

Skontaktuj się z nami