Edison
Park

Pełna obsługa inwestycji

Pełna obsługa inwestycji

Edison Park

Obiekt:
Budynek handlowy
Lokalizacja:
Gliwice, skrzyżowanie
ul. Łabędzkiej i Edisona
Powierzchnia:
ok. 1100 m²

Gliwice to inwestycyjna perła południowej Polski i śląskiej aglomeracji. Miasto położone na styku dwóch autostrad (A4 i A1) obok komunikacyjnych udogodnień może pochwalić się wieloma punktami rozwoju gospodarczego. Ediosn Park to obiekt biurowo – usługowy zlokalizowany pomiędzy centrum starego miasta, a Gliwicką podstrefą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesny projekt inwestycji EDISON PARK wpisuje ją we współczesne standardy estetyczne odpowiednie dla budynku przeznaczonego pod prężnie rozwijający się biznes oraz komfort i jakość pracy. Prostata i minimalizm bryły, materiałów i funkcji obiektu wpłyną na prestiż i wizerunek Inwestora.

Budynek zaprojektowany jako 2-kondygnacyjny. Rzut parteru ma kształt prostokąta, piętro natomiast rozdzielono tarasem na 2 bryły. Północna część jest wyższa, a w części frontowej wystaje 4m wspornik z przeszklonym frontem. Główne wejście nr 1 zlokalizowane jest pod wystającą bryłą budynku od strony ul. Edisona, a nr 2 znajduję się we wnęce od strony ul. Łabędzkiej. Elewacje budynku pokryte są czarnymi płytami, co doskonale wpisuje się w otoczenie. Przeszklenia zaprojektowano jako zlicowane ze ścianą, tworząc zwartą bryłę.

Na parterze zlokalizowano przestrzeń wykorzystywaną pod wystawę produktów, która może być kształtowana według potrzeb wynajmującego.

Od strony południowo-wschodniej znajdują się biura i pomieszczenia socjalne. W południowo-zachodnim narożniku znajdziemy klatkę schodową, obsługującą pierwsze piętro. Takie umiejscowienie daje możliwość podziału górnej kondygnacji na dwa niezależne biura, jednocześnie nie ograniczając przestrzeni do stworzenia samodzielnej jednostki. W przypadku 1. kondygnacji koncepcja zakłada podział na 2 biura.

W obu częściach zaprojektowano przestrzeń biurową, składającą się z holu reprezentacyjnego wraz z poczekalnią oraz sekretariatem, salę konferencyjną, biura typu open space, mniejsze pomieszczenia biurowe, a także zaplecze socjalne i węzeł sanitarny. Na dachu niższej części bryły zaprojektowano zielony taras, na który prowadzą kręcone schody, znajdujące się na tarasie łączącym oba biura.

Masz pytania? Zadzwoń!

32 230 13 18

Zamów podobny projekt

Podoba Ci się ten projekt?

Jesteśmy ze Śląska

Jesteśmy pracownią projektową, która powstała w 2009 r. O tego czasu nieustannie zmieniamy się aby świadczyć najlepsze usługi. Przez pierwsze 6 lat firma działała w formie spółki cywilnej od 2015r. zmieliliśmy formę na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze biuro znajduje się w Gliwicach przy ul. Paulińskiej 1/1 w odległości 150m od zjazdu na DTŚ. Taka lokalizacja umożliwia Inwestorom bardzo łatwy dojazd. Projekty realizujemy na terenie całej Polski, niemniej jednak naszym głównym obszarem działania jest południe kraju. Na rynkach międzynarodowych zdobywaliśmy doświadczenie głownie w realizacji konkursów architektonicznych. 

Więcej o nas

MODERO Architekci Sp. z o.o. ul. Paulińska 1/1, 44-100 Gliwice tel. +48 32 230 13 18 biuro@modero.com.pl