Otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego w Gogolinie!

W dniu 17 listopada odebraliśmy gratulacje i podziękowania od Władz Miasta i Szkoły za projekt „Wielofunkcyjnego boiska z miasteczkiem ruchu drogowego dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie”. Projekt zrealizowaliśmy we współpracy z firmą Bellsport z Bytomia. Uroczystość otwarcia inwestycji uświetnili sportowi idole Dzieci i Dorosłych Panowie mistrz świata Jerzy Szczakiel (MŚ 1973) oraz kierowca…

28 listopada 2017 Czytaj więcej

Zmiana adresu firmy

UWAGA! Nowy adres firmy MODERO ARCHITEKCI Sp. z o.o. ul. Paulińska 1/1, 44-100 Gliwice

1 maja 2016 Czytaj więcej

Wesołych Świąt

20 grudnia 2016 Czytaj więcej

Test podtytułu

Treść nośnego nagłówka

Obiekt dwukondygnacyjny o funkcji usługowej. Na elewacji zastosowano płytki gresowe o fakturze betonu, płytki drewnopodobne oraz tynki mineralne. Obiekt dwukondygnacyjny o funkcji usługowej. Na elewacji zastosowano płytki gresowe o fakturze betonu, płytki.

Test

Budynek usługowo – biurowy, Gliwice

Z nowym rokiem rozpoczynamy pracę nad projektem do pozwolenia na budowę i wykonawczym budynku usługowo – biurowy  o nazwie Edison Park w Gliwicach.

4 stycznia 2016 Czytaj więcej

Budynek biurowo – magazynowy, Będzin

Okres wakacyjny to dla naszej pracowni architektonicznej czas wytężonej pracy. Prezentujemy koncepcję budynku biurowo-magazynowego, nad którym obecnie pracujemy. Dynamiczna forma wejścia głównego kontrastuje z prostą bryłą budynku, a także jednoznacznie wskazuje strefę wejścia i zachęca do odwiedzin biura.

19 lipca 2016 Czytaj więcej

Budynek handlowo – usługowy, Gliwice

W zakładce z projektami można znaleźć  zdjęcia z naszej nowej realizacji, obiekt został oddany do użytkowania w październiku br.

2 grudnia 2015 Czytaj więcej

Potrzebujesz projektu?

Zapraszamy do kontaktu