Modero
Architekci

Architektura o solidnym fundamencie intelektualnym

Zobacz: nasze projekty
Edison Park
Gliwice

Gliwice to inwestycyjna perła południowej Polski i śląskiej aglomeracji. Miasto położone na styku dwóch autostrad (A4 i A1) obok komunikacyjnych udogodnień może pochwalić się wieloma punktami rozwoju gospodarczego. Ediosn Park to obiekt biurowo – usługowy zlokalizowany pomiędzy centrum starego miasta, a Gliwicką podstrefą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesny projekt inwestycji EDISON PARK wpisuje ją we…

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz projektu?

Zapraszamy do kontaktu

Nie tylko dla biznesu

Domy i wnętrza

Wszystkie projekty traktujemy jak własne oraz nadzorujemy na każdym etapie realizacji. Posiadamy w portfolio wiele projektów i realizacji zarówno domów, jak i wnętrz indywidualnych.
Zobacz projekty

Jesteśmy ze Śląska

Jesteśmy pracownią projektową, która powstała w 2009 r. O tego czasu nieustannie zmieniamy się aby świadczyć najlepsze usługi. Przez pierwsze 6 lat firma działała w formie spółki cywilnej od 2015r. zmieliliśmy formę na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze biuro znajduje się w Gliwicach przy ul. Paulińskiej 1/1 w odległości 150m od zjazdu na DTŚ. Taka lokalizacja umożliwia Inwestorom bardzo łatwy dojazd. Projekty realizujemy na terenie całej Polski, niemniej jednak naszym głównym obszarem działania jest południe kraju. Na rynkach międzynarodowych zdobywaliśmy doświadczenie głownie w realizacji konkursów architektonicznych. 

Więcej o nas

MODERO Architekci Sp. z o.o. ul. Paulińska 1/1, 44-100 Gliwice tel. +48 32 230 13 18 biuro@modero.com.pl